Bomen planten Montferland
Brief van 5 september 2025 bomen planten Montferland
Beste bewoner(s),
De bomen in uw straat zijn in de afgelopen jaren gekapt. De bomen zijn gekapt omdat ze niet genoeg ruimte hadden om te groeien. Binnenkort worden er in uw straat nieuwe bomen geplant.
Werkzaamheden
We zorgen dat de nieuwe bomen genoeg ruimte krijgen om te groeien. Dit doen we door minder bomen terug te planten, maar ze meer ruimte te geven in de grond, zodat ze uit kunnen groeien tot grotere bomen. Bij de bestaande bomen in de straat halen we de tegels rondom de boom weg en voegen we grond toe, zodat deze bomen ook beter kunnen groeien. In de plantvakken onder de bomen komt nieuwe beplanting. En bij het herindelen van de parkeerplaatsen wordt de bestrating vernieuwd.
Planning
Op maandag 29 september start de aannemer met het planten van de bomen. De werkzaamheden duren tot en met vrijdag 17 oktober 2025.
Vragen
Heeft u vragen? Dan kunt u contact opnemen met toezichthouder Dirk Korringa via 0299 452 452.
Met vriendelijke groet,
Wouter de Oude
Strategisch Beheerder Wegen