Parkeerverbod op weg Sportlaan
Bewonersbrief van 17 april over het parkeerverbod op de weg van de Sportlaan.
Beste bewoner(s),
We hebben meldingen ontvangen over vervelende en gevaarlijke verkeerssituaties op de Sportlaan. Deze worden veroorzaakt door het parkeren buiten de parkeervakken. Om dit op te lossen nemen we maatregelen.
We stellen een parkeerverbod in
Dit is samen met politie en handhaving besloten. Het parkeren op de weg is dan niet meer toegestaan. Voor het overtreden van de regels wordt handhaving ingezet. Op het kaartje op de achterkant van de brief ziet u waar het parkeerverbod gaat gelden. Het parkeerverbod wordt aangegeven met verkeersborden. Het verbod passen we alleen toe op de plekken waar vaak gevaarlijk geparkeerd wordt.
Verkeersbesluit
Voor deze maatregel is een verkeersbesluit gemaakt. Dit is een officieel proces dat doorlopen moet worden. Het verkeersbesluit publiceren we op donderdag 1 mei. U heeft vanaf 1 mei 6 weken de tijd om bezwaar te maken. Als we binnen deze 6 weken geen bezwaren ontvangen, wordt het parkeerverbod ingesteld. U kunt bezwaar maken via onze website www.purmerend.nl/bezwaar.
Wij vragen u zich aan deze regels te houden. Niet alleen omdat parkeren op de rijbaan niet is toegestaan, maar juist om rekening te houden met de buren en medebewoners. Zo houden we de straat veilig.
Heeft u nog vragen?
U kunt deze deze stellen via telefoonnummer 0299 452 452 of mailen naar verkeer@purmerend.nl.
Met vriendelijke groet,
Niel Klijn
Adviseur Verkeer