Ontwerp speelplek Jolstraat

9 september 2026

Bewonersbrief van 9 september over het gekozen ontwerp voor de speelplek in de Jolstraat. 

Beste bewoner(s),

Een tijdje geleden informeerde wij u over de plannen voor de vernieuwing van de speelplek in de Jolstraat. Daarbij kon u kiezen uit twee ontwerpen: ontwerpoptie 1 of ontwerpoptie 2. De stemperiode is voorbij en de stemmen zijn geteld. Wij bedanken u voor uw betrokkenheid en het uitbrengen van uw stem. Ontwerpoptie 2 heeft de meeste stemmen ontvangen. Daarom gaan wij dit ontwerp uit voeren.

Toezicht

De speeltoestellen zijn voor kinderen van ongeveer 2 tot 12 jaar. Deze leeftijden zijn een richtlijn. Het ene kind ontwikkelt zich langzamer en het andere juist sneller dan leeftijdsgenoten. Het blijft daarom altijd belangrijk om zelf op uw spelende kind te letten.

Planning

We pakken verschillende speelplekken tegelijk aan. We zijn afhankelijk van wanneer de spullen geleverd worden. Daardoor weten we niet precies wanneer de speelplek bij u in de buurt klaar is. We proberen het werk binnen dit jaar af te ronden.

De bewoners die in de directe omgeving van de speelplek wonen, krijgen nog bericht als we hiermee starten. Tijdens de werkzaamheden kunt u misschien geluidsoverlast ervaren. We proberen de overlast voor u zoveel mogelijk te beperken.

Vragen?

Heeft u vragen of opmerkingen over het ontwerp, dan kunt u contact met mij opnemen via telefoonnummer 0299 452 452, of mail naar speelplekjes@purmerend.nl.

Met vriendelijke groet,

Niels Konijn 
Projectleider