Sloop omgeving Boeierstraat voltooid
Brief van 8 juni over het voltooien van de sloop aan de Boeierstraat.
Beste bewoner(s),
De sloop van de woningen en garages aan de Boeierstraat, Pluutstraat en Schokkerstraat is inmiddels afgerond. Op dit moment gebruiken we het terrein nog tijdelijk voor de opslag van beton en menggranulaat. Deze materialen worden hergebruikt als fundering onder wegen.
Wat gaan we nog doen?
Aan het einde van de riolerings- en herinrichtingswerkzaamheden verwijderen we de bestrating van de Pluut- en Schokkerstraat en halen we de lantaarnpalen weg. Daarna maken we het terrein bouwrijp, zodat het kan worden overgedragen aan de projectontwikkelaars. We verwachten dat we dit rond oktober/ november 2026 uitvoeren.
Bedankt voor uw geduld en begrip
Wij realiseren ons dat de werkzaamheden overlast met zich mee hebben gebracht. Daarom willen wij u hartelijk bedanken voor uw geduld en begrip tijdens de sloop. Als blijk van waardering sturen wij u hierbij een kleinigheidje.
Met vriendelijke groet,
Paula de Groot
Omgevingsmanager