Onderhoud kruising Gedempte Where – Purmersteenweg - Plantsoengracht (bewoners De Looiers)

Brief van 14 januari over het onderhoud aan de kruising Gedempte Where – Purmersteenweg - Plantsoengracht, voor de bewoners van De Looiers.

Beste bewoner(s),

Het asfalt van de kruising Gedempte Where – Purmersteenweg – Plantsoengracht is aan onderhoud toe. Daarom gaan we het vervangen. De Purmersteenweg en een gedeelte van de Gedempte Where zijn van maandag 27 januari tot en met zaterdag 8 februari afgesloten. In deze brief leest u meer informatie over de werkzaamheden.

De werkzaamheden

Naast opnieuw asfalteren gaan we ook het fietspad tussen de Achterdijk en Plantsoengracht herstellen. En herstellen we de stroken in het wegdek van de Gedempte Where waarin kabels, leidingen en rioolbuizen liggen. Als laatste snoeien we de bomen op de Purmersteenweg en werken we aan het fietspad van het Stadhuisplein. We combineren de uitvoering van deze werkzaamheden in 1 groot project. Zo voorkomen we meerdere afsluitingen van de weg en daarmee onnodige overlast.

Parkeergarage bij uw appartementencomplex

De werkzaamheden hebben gevolgen voor de bereikbaarheid van de parkeergarage van uw appartement. Deze is tijdens de werkzaamheden beperkt bereikbaar vanwege de veiligheid voor het personeel en uitvoering van de werkzaamheden.

Op werkdagen is de parkeergarage tussen 7.00 uur en 16.00 uur niet bereikbaar. Dit geldt ook voor zaterdag 8 februari. Op deze zaterdag wordt naast het asfalteren van de deklaag ook de markering aangebracht.

Als er niet gewerkt wordt aan de kruising of aan de inrit naar de parkeergarage, is de parkeergarage bereikbaar. Op werkdagen is dit afhankelijk van de voortgang van de werkzaamheden.

De parkeergarage is alleen bereikbaar vanaf de Plantsoengracht. Denkt u er wel aan dat de Nieuwstraat tijdens de markt op dinsdag dicht is.

Afvalinzameling

Tijdens de werkzaamheden wordt uw afval gewoon ingezameld.

Heeft u vragen?

Met vragen kunt u mij bellen via 0299 452 452.

Met vriendelijke groet,

Evert Buijsman
Projectleider