Wijkschouw Gors-Zuid

Op woensdag 14 mei van 14.00 tot 16.45 uur komen we naar de Gors-Zuid voor een wijkschouw. Een aantal aandachtspunten die door bewoners zijn aangedragen komen aan bod tijdens een route door de wijk. U kunt natuurlijk de hele route meelopen, maar het is ook mogelijk om langs te komen op de plaats die voor u van belang is.

Wie lopen er mee?

Tijdens de wijkschouw lopen Arjen Meinema (omgevingsmanager woon-zorgvoorziening), Zohra Azzouz (wijkmanager), Coen Lageveen (wijkwethouder), Dirk Hendriks (adviseur integrale veiligheid), 2 wijkhandhavers en 2 collega’s van groenbeheer mee.

De route

PuntTijdstipLocatie
114.00 uurDotterbloem 67
214.15 uurWinkelcentrum de Gors/Zwanebloem
314.30 uurRietsingelpad
414.45 uurhoek Herikkruid-Fonteinkruid
515.05 uurbushalte Jaagweg
615.15 uurJaagweg 16
715.30 uurViaduct onder Verzetslaan
815.50 uurBasketbalveldje Linnaeuslaan
916.00 uurLinnaeuslaan 19-27
1016.20 uurDoorgang Melkruid-Gorsebospad
1116.30 uurGorsebospad
Terug bij beginpunt16.45 uur

Afbeelding
route voor wijkschouw de gors-zuid

Ik zie mijn melding niet terug in de route

Niet alle meldingen kunnen tijdens de route aan bod komen, bijvoorbeeld omdat het gaat over overlast in de avonduren of omdat de melding beter door een andere organisatie kan worden opgepakt. Deze mensen krijgen persoonlijk bericht.

Overzicht van verbeterpunten

Na afloop maken we een overzicht van de verbeterpunten die zijn besproken. We kijken wat we snel kunnen uitvoeren, waarvoor we langer de tijd nodig hebben of wat niet mogelijk is. Dit leggen we per punt uit in het overzicht. Dit overzicht delen we in de eerste week van juni via de digitale nieuwsbrief van de woon-zorgvoorziening.

Aanmelden voor de nieuwsbrief